Новий Рік

29 груд. 2015
Ось уже на порозі 16 рік третього тисячоліття. І найголовніша подія – зустріч Нового року.

Традиційно учнівське самоврядування готує новорічний вечір відпочинку для старшокласників. І цей рік не був виключенням. В прямому ефірі відбувся «Типачистоньюз по-моринськи». Де всі присутні, а на це свято зазвичай приходять не лише батьки та учні, а й жителі села, мали змогу помандрувати різними країнами та дізнатися про цікаві новини України та світу, побачити як святкують не лише українці, а й інші жителі Землі.

Діти самостійно готують чудові пісні, запальні танці, сатиричні номери і з чудовим настроєм вирушають  у подорож країнами.

Нехай Новий рік принесе те, про що ви давно мрієте!