Відкритий урок з математики у 2 класі

26 лют. 2016
26 лютого відбувся відкритий урок з математики у 2 класі «Знаходження значень виразів, які включають ділення на 5. Складені задачі, які включають збільшення або зменшення суми в кілька разів», який підготувала класовод Шульга Раїса Вікторівна.

Метою уроку було вправляти учнів у знаходженні значень виразів, що включають ділення на 5, формувати вміння розв’язувати складені задачі, які включають збільшення або зменшення суми в кілька разів, розвивати мислення.

Урок був побудований у формі гри-подорожі на казковому кораблі. Діти разом із звірятами розпочали подорожувати. Почали з острова «Каліграфічний», друга зупинка – «Гарячий м’яч» - повторення таблички множення та ділення на 5. Діти були активні, хоча не всі відповідали правильно. Потім спинились на «Засніженому острові». Під сніжинками заховалися приклади, їх по черзі розгадували два учні – Василенко Назар та Іващенко Назар. Із завданням справились обоє. Четверта зупинка була на швидкість. Класовод поділила на дві команди клас, у кожної було завдання вирішити приклади у формі естафети. Обидві команди допустили по 2 помилки, хоча справилися одночасно. На «Мовчазній» зупинці діти розв’язували приклад та записували у зошити, а біля дошки працювала – Стогній Ніка. Продовжили учні свою роботу з підручником. Цікавою була і робота в групах: діти колективно розв’язували задачі на дві дії, писали пояснення. Обидві команди справилися із завданням, але одна – заплуталась у поясненні.

Цікавою була фізкультхвилинка.

На зупинці «Креслярській» діти не тільки розв’язали задачу, а й попрацювали з математичним приладдям – лінійкою, олівцем.

На уроці всі учні були охоплені роботою, усі побували і біля дошки. Між учнями та вчителем панувала доброзичлива атмосфера та взаєморозуміння. Діти були досить активні. Вчитель добре підготувався та досягнув поставленої мети.