Віддай частину свого серця тому, хто другом твоїм зветься

1 бер. 2016
1 березня в нашій школі пройшла відкрита виховна година для учнів початкової ланки «Дружба – найцінніший скарб», який підготувала та провела класовод 2 класу Раїса Вікторівна Шульга зі своїми учнями.

Віддай частину свого серця

Тому, хто другом твоїм зветься.

Метою заходу було допомогти дітям краще зрозуміти поняття «дружба», «справжній друг», навчити бути безкорисливими у дружбі, вміти прийти на допомогу, виховувати в дітей почуття поваги до товаришів, готовність бути з ними ввічливим, доброзичливим, уважним, не ображати й не кривдити.

Вчителем вдало було продумано та використано  різноманітні форми роботи: бесіда, перегляд та обговорення презентації і відеоролика, складання асоціативного куща, ігри «Якщо ти добра людина, то повинен…», «Добре – погано» (у командах), робота з прислів’ями. Також всіх порадувала невеличка інсценізація вірша «Справжні подруги».

Діти були активними та чіткими у своїх відповідях, виразно розповідали вірші про дружбу, чудово заспівали пісні. А наприкінці виховної години продемонстрували свої малюнки, які приготували заздалегідь, із зображеннями ігор чи відпочинку зі своїми вірними друзями.

Мета виховного заходу досягнута.

Нехай дружба буде нашим  найціннішим скарбом. Бережіть її!!!