Наші досягнення

У селі Моринці Звенигородського району обліковується 405 дітей віком від 0 до 18 років.  У школі функціонує 11 класів загальноосвітньої школи.

Навчально-виховний процес забезпечує 26 педагогічних працівників, з них  9 спеціалістів вищої категорії, 10 спеціалістів  І категорії, 2 спеціалісти ІІ категорії, 3 – спеціаліст; 1- «Учитель-методист», 4 – «Старший вчитель».

Школа введена в експлуатацію в 1939 році, добудована в 1957році, а в 1980 році добудували їдальню і актовий зал,  приміщення школи розраховане на 400 учнів. У закладі є 10 навчальних кабінетів, 4 класні кімнати, спортивний та тренажерний зали, майстерня з обробки металу, бібліотека, актовий зал, стадіон. Приміщення навчального закладу газифіковане.

З 2003 по 2007 роки було здійснено капітальний ремонт школи: замінена система опалення,оновлена  покрівля, естетичності набув фасад школи, відремонтована їдальня, окремі класні кімнати, коридори. Збудована газова котельня. Постелено плитку на шкільному подвір‘ї.

В пришкільному  таборі оздоровилися  в літку 2011 року  120  учнів  школи .

Відповідно  до встановлених санітарних норм та правил обладнана і функціонує шкільна їдальня. Організацію харчування  дошкільнят та    учнів 1-4 класів - за рахунок коштів бюджету відділу освіти  організовано безкоштовне харчування;  для учнів 5-11 класів за рахунок батьків  організоване харчування учнів.

Харчування здійснюють підприємці :

- школа     (Олійник  Юрій Григорович )

- ДНЗ ( Милокостий Анатолій )

Учні навчального закладу беруть участь  у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. НВК має 18 відмінників, які радують своїми здобутками у навчанні: Ус Тетяна ( І місце, районна олімпіада з української мови та літератури), Козуб Каріна ( І місце, районна олімпіада з хімії), Маламуж Віта ( ІІІ місце, районна олімпіада з біології). Учні школи у 2009-2010 н.р. були учасниками ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Яцика: Шульга Анастасія ( ІІІ місце, районний конкурс). У рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» ДП «Звенигородське лісництво» залучило молоде покоління до участі в акції. Маємо переможців:

І місце  - Шкільна Яна ( 4 клас, малюнок),

ІІ місце – Дяченко Тереза ( 4 клас, малюнок),

ІІІ місце – Шульга Анастасія ( 8 клас, твір).

У Всесвітній День поезії брала участь у конкурсі читців поезії Шевченка Маламуж Віта ( ІІІ місце).

За активну участь в районному конкурсі художньої самодіяльності «Грайлива веселка» нагороджені грамотами Звенигородського відділу освіти: шкільний хор ( керівник Шелудякова Л.В.); ансамбль ксилофоністів «Дзвіночок» ( керівник Шелудякова Л.В.); дует сестер Сіденків.

Колектив навчального закладу працює творчо. У 2009-2010 н.р. учитель фізики Калюжна О.Д. зайняла ІІІ місце у районному етапі конкурсу «Учитель року». Було проведено районний семінар – практикум «Сучасні підходи до формування навчальних умінь та навичок учнів через систему варіативних модулів у 1 класі». Педагоги мають творчі здобутки у вигляді дидактичних матеріалів, методичних буклетів, публікацій у фахових виданнях видавництва «Основа»: «Творчі ідеї О.А.Захаренка на уроках української мови», «Педагогічна добірка мовних матеріалів за творчістю В.Скуратівського», «Специфіка роботи з обдарованими дітьми», «Уроки навчання грамоти». Учителі є постійними учасниками районної виставки передових педагогічних технологій.

НВК задіяний  до  дослідно-експериментальної  діяльності у рамках Всеукраїнського експерименту «Створення інноваційної моделі формування та розвитку патріотичних почуттів учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

Тема дослідно-експериментальної роботи НВК - «Формування патріотичних почуттів учнів  засобами національно-патріотичного виховання».

Результатом цієї роботи є: розробка тренінгового заняття на тему «Формування патріотичних почуттів учнів»; випуск методичних посібників «Модель учня-патріота» та «Формування патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання».

Методоб‘єднання вчителів української мови та літератури, реалізовуючи вимоги навчальних програм, на уроках літератури широко використовують народознавчі матеріали, літературне краєзнавство, що відповідає основним положенням концепцій національної школи. В НВК проводиться традиційне Свято рідної мови та традиційний декадник Шевченкознавства, змістом якого є літературно-музичні композиції, шевченківські читання, літературні вікторини та конкурси. Методоб‘єднання класних керівників запровадило в систему виховної роботи виховні заходи спрямовані на національно-патріотичне виховання учнів. На високому рівні організовано роботу органів учнівського самоврядування. Учнівський парламент нагороджений за ІІ місце в проекті Ліги старшокласників «Пишаюся тобою, рідний краю».