Ми раді вітати Вас на сайті Моринського НВК ім. Т.Г.Шевченка

сайт переїхав.

Знаходиться за новою адресою

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

1 бер. 2016
Віддай частину свого серця тому, хто другом твоїм зветься
1 березня в нашій школі пройшла відкрита виховна година для учнів початкової ланки «Дружба – найцінніший скарб», який підготувала та провела класовод 2 класу Раїса Вікторівна Шульга зі своїми учнями.

26 лют. 2016
Відкритий урок з математики у 2 класі
26 лютого відбувся відкритий урок з математики у 2 класі «Знаходження значень виразів, які включають ділення на 5. Складені задачі, які включають збільшення або зменшення суми в кілька разів», який підготувала класовод Шульга Раїса Вікторівна.

15 лют. 2016
«Зроби свій вибір на користь здоров’я»
15 лютого 2016 року відбулася відкрита виховна година у 10 класі «Зроби свій вибір на користь здоров’я».

14 лют. 2016
День закоханих
До Дня святого Валентина в школі відбувся вечір відпочинку для старшокласників «Цей прекрасний дар кохання».

29 груд. 2015
Новий Рік
Ось уже на порозі 16 рік третього тисячоліття. І найголовніша подія – зустріч Нового року.

7 груд. 2015
Тиждень початкових класів